Programy wykończeniowe

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Program BASIC

INFORMACJE O PROGRAMIE

Program BASIC to rozsądna cena przy wyższej jakości produktów i zwiększony wybór w stosunku do programu niższego. Decyduj sam lub pozwól na dobór projektantowi. Określ tylko jaki styl i kolorystykę we wnętrzu lubisz.

Program idealnie pasuje również do mieszkań na wynajem gdzie mamy ograniczony budżet ale nie kosztem jakości.

Kolory w pokojach ? Co najmniej 57. Płytki w łazience – 23 serie do wyboru. Wanna czy kabina ? Kształty owalne czy prostokątne ? Podłoga jasna czy ciemna ?

Dowolne kolory z farb Beckers z palety farb gotowych, 3 serie laminowanych paneli podłogowych, 29 serii płytek do wyboru, 4 wanny akrylowe, 4 typy kabin, 9 serii baterii łazienkowych, 7 pasujących do siebie zestawów – umywalka + miska wc, 5 linii drzwi do wyboru.

INFORMACJE O PROGRAMIE

W programie Comfort ilość produktów do wyboru jeszcze się zwiększa! Tutaj statystyki z katalogu są imponujące. Nasz projektant pomoże Ci dokonać optymalnego wyboru, tak żebyś mógł się cieszyć wymarzonym wnętrzem. Twoim zadaniem jest współpraca przy tworzeniu projektu i zatwierdzenie tego co Ci najbardziej odpowiada, resztą zajmie się nasza ekipa budowlana.

Dowolne kolory z farb marki Flügger oraz Beckers​ z palety farb gotowych, 4 serie podłóg drewnianych,  2 serie paneli laminowanych, 41 serii płytek, 10 serii ceramiki (umywalka + miska wisząca z deską), 13 rodzajów przycisków do stelaża, 11 serii baterii łazienkowych, 6 kabin prysznicowych, 7 wanien (akrylowe lub stalowe), 15 linii drzwi.

Program COMFORT

895 zł /m2

Program PREMIUM

1050 zł /m2

INFORMACJE O PROGRAMIE

W programie PREMIUM dobraliśmy produkty z najwyższej półki cenowej, najmodniejsze serie uznanych producentów. Najwyższa jakość i nowoczesne wzornictwo.

Jesteśmy przekonani, że nasz wybór zaspokoi najbardziej wymagających Klientów.

Pakiet PREMIUM jest propozycją dla Klientów oczekujących najwyższej jakości produktów i materiałów wykończeniowych, przy zachowaniu jednak rozsądnej ceny końcowej.

Jesli budżet nie jest ograniczeniem, proponujemy realizację programu indywidualnego.

co znajduje się w pakietach?

CENA
mieszkania powyżej 45m2
Warianty aranżacji
cena ustalana indywidualnie cena ustalana indywidualnie cena ustalana indywidualnie
Ściany i sufity BASIC COMFORT PREMIUM
Szpachlowanie ubytków punktowych
Malowanie sufitów na biało, ścian na wybrany kolor
Zabudowy z płyty G/K BASIC COMFORT PREMIUM
Zabudowa stelaża miski podwieszanej
Posadzki BASIC COMFORT PREMIUM
Płytki ceramiczne w holu i kuchni
Panele podłogowe laminowane
Panele podłogowe warstwowe drewniane
Listwy przypodłogowe laminowane
Listwy przypodłogowe z duroplastu malowane
Listwy przypodłogowe MDF lakierowane białe
Cokoły z płytek ceramicznych
Łączenie różnych rodzajów podłóg listwą "T"
Łączenie różnych rodzajów podłóg kitem parkieciarskim
Łazienka i WC BASIC COMFORT PREMIUM
Płytki ceramiczne do wysokości ościeżnicy
Armatura łazienkowa
Ceramika sanitarna
Wanna lub kabina z brodzikiem
Szlifowanie płytek w narożnikach zewnętrznych - 45'
Izolacja przeciwwodna
Drzwi wewnętrzne BASIC COMFORT PREMIUM
Dopasowanie otworów drzwiowych
Montaż drzwi wewnętrznych z opaskami
Montaż drzwi łazienka/WC z podcięciem wentylacyjnym
Montaż klamek
Kuchnia BASIC COMFORT PREMIUM
Płytki ceramiczne między szafkami
Inne
Sprzątanie lokalu przed odbiorem

POZNAJ NASZ PROCES REALIZACJI

1. Spotkanie

Rozpoznanie potrzeb Klienta. Rozmowa na temat oferty, nasze pomysły na funkcjonalność mieszkania. Przejrzenie katalogów, materiałów dodatkowych.

 

2. Wybór pakietu

Wybór standardu wykończenia mieszkania (pakietu). W tym momencie określony zostaje podstawowy budżet wykończenia pod klucz.

 

 

3. Podpisanie umowy

Znamy już założenia do projektu oraz budżet, możemy więc podpisać umowę. Po podpisaniu umowy pomagamy w odbiorze lokalu od dewelopera, bez dodatkowej opłaty.

 

4. Pomiar

Pomiar mieszkania i wstępne oględziny stanu lokalu (równość ścian, stan okien i szyb, parapetów, drzwi wejściowych, wylewek, podłączeń wod-kan). Do celów przygotowania projektu robimy też zdjęcia lokalu.

 

5. Wybór produktów

Wspólny z Klientem dobór produktów w katalogu wybranego pakietu. Sporządzamy listę wyboru. Ustalenie założeń

 

6. Wybór produktów dodatkowych

Opcjonalnie wybór produktów spoza pakietu, dobór kuchni, AGD, szafy na wymiar, meble na zamówienie. Wycena ewentualnych zmian na produkty niewystępujące w pakiecie, wycena opcji dodatkowej. Do umowy dołączamy aneks zawierającego zmiany w stosunku do pakietu bazowego, nowe kwoty i terminy realizacji. Wpłata za opcję dodatkową.

 

BONUS!

Pomoc w odbiorze mieszkania od dewelopera

7. Wizualizacja

Opracowanie projektu poglądowego/wizualizacji mieszkania i łazienki. Prezentacja, poprawki i zatwierdzenie przez Klienta.

 

8. Rozpoczęcie prac

Protokół odbioru lokalu, zatowarowanie budowy, rozpoczęcie prac mokrych.

 

9. Odbiór mokry

Odbiór mokry czyli po położeniu płytek, wylewek, przygotowaniu ścian do malowania, itp.

 

10. Kontynuacja prac

Zatowarowanie łazienki, podłóg, drzwi. Malowanie ścian, układanie podłóg, montaż drzwi.

 

11. Opcjonalne
wyposażenie

Kuchnia, szafy wnękowe, AGD, oświetlenie, meble na wymiar oraz inne dodatkowe produkty wybrane spoza pakietów podstawowych.

 

12. Zakończenie prac

Sprzątanie, oględziny z Klientem oraz spisanie protokołu odbioru końcowego. Wystawienie faktur końcowych i przekazanie gwarancji.

 

Dlaczego my?

  • hurtownia sanitarno instalacyjna, na rynku od 1990
  • szeroka oferta asortymentowa spoza standardowych pakietów
  • ponad 500 realizacji pod klucz do 2019 rok rocznie Złoty Płatnik rankigu Hermes

Co nas wyróżnia?

Nawet w najtańszym pakiecie oferujemy pełen wybór kolorów farb Beckers z palety farb gotowych, stelaż i miskę wiszącą, płytki do wysokości drzwi, lustro wklejane w łazience oraz fartuch płytek w kuchni oraz wyższą jakościowo armaturę sanitarną (baterie łazienkowe, kuchenne).

Szanowny Kliencie,

W przypadku wykończenia mieszkania można wszystko zrobić samemu: odebrać mieszkanie od dewelopera. Jeździć od sklepu do sklepu wybierając produkty lub też surfując po stronach internetowych. Dobrać wyposażenie, tak aby do siebie pasowało. Nie zapomnieć o syfonach, wężykach, zaworach… Zamówić, zapłacić, zorganizować transport. Być w lokalu wtedy gdy przyjedzie dostawa, w jednej albo wielu partiach. Raczej w wielu…płytki przywiezie jedna firma. Wyposażenie łazienki zazwyczaj kolejna. Samemu trzeba jechać po farby. Panele podłogowe – można zamówić w którymś sklepie razem z montażem. Ale w którym sklepie? Jeśli drzwi zamówiliśmy za późno, może być ograniczony wybór tych dostępnych od ręki… Meble i AGD do kuchni to kolejne wyzwanie… Ekipa… ile ekip, tyle historii.

I jeszcze wiele innych problemów staje na drodze do naszego M.

Zapewne znacie takie historie z różnych źródeł. Nerwy, które towarzyszą wykańczaniu mieszkania, już nie mówiąc o pieniądzach, które rozchodzą się w niekontrolowany sposób i nie wiadomo czasem gdzie ? Czy naprawdę mamy na to czas ? I zdrowie ?

 

Grast&MTB oferuje Państwu kilka propozycji pakietów wykończeń mieszkań pod klucz. W katalogach każdy znajdzie dla siebie inspirację, przede wszystkim dzięki ogromnemu wyborowi wspaniałych serii płytek łazienkowych z najnowszych kolekcji markowych polskich producentów. Mamy też najszerszy wybór ceramiki, wanien, kabin czy baterii. Będąc od 1990 roku bezpośrednim dystrybutorem czołowych producentów zawsze mamy dostęp do nowych kolekcji. Zamówienie wykończenia mieszkania deweloperskiego pod klucz w firmie, która robi to na co dzień, która podpisze z nami umowę i wystawi faktury z VAT 8%, da gwarancję, przygotuje projekt, dostarczy towar na budowę, dopilnuje ekipy jest zdecydowanie najtańszą opcją. Najważniejszym zadaniem Klienta jest u nas współpraca przy tworzeniu projektu wymarzonego wnętrza, podpisanie umowy i wysyłanie płatności po kolejnych etapach prac na jeden numer konta. Do jednej firmy. Tak naprawdę zdarza nam się robić to wszystko zdalnie, poprzez email czy skype, gdy klient mieszka daleko lub ma naprawdę mało czasu na spotkania. Ktoś pracuje za granicą. Ktoś inny mieszka gdzieś w Polsce i kupuje pierwsze mieszkanie dla dziecka, które rozpoczyna studia w stolicy. Kolejni klienci to naprawdę zajęci pracownicy korporacji. Albo rodzice maleńkich dzieci. To są nasi Klienci. Zapraszamy i Ciebie, abyś w krótkim czasie, z gwarancją ceny, wykończył pod klucz swoje mieszkanie.

Referencje klientów

Najważniejszy

jest detal

Anna Woźniak

właścicielka nowego m2

“W GRAST&MTB wiedzą, jak z wielu elementów stworzyć stylowe i wygodne do życia wnętrze. Jestem przeszczęśliwa z nowego wnętrza!”

Odpowiedni dobór
mebli i dodatków
do Twojego
wnętrza

Wiemy jak łączyć kolory, wzory i materiały, aby efektem było spójne stylistycznie wnętrze, z którego nie chce się wychodzić. Opowiedz nam, o jakim wystroju marzysz, a my zaplanujemy stylową aranżację w której panuje harmonia.

Cenimy dobrą komunikację

Zapraszamy do kontaktu w celu dobrania pakietu pod Państwa potrzeby.

Kalkulacja wyceny

3 + 1 =