Kilka słów o nas

Unikalne, stylowe
i funkcjonalne

Oferujemy, w ramach wykończenia mieszkania pod klucz, szeroką gamę wyposażenia i materiałów wykończeniowych zawierającą bogactwo wzorów i kolorów. Dzięki fachowej wiedzy projektantów jesteśmy w stanie przygotować wizualizację mieszkania, która będzie dopasowana do indywidualnych potrzeb i gustów Klienta. Oferowane produkty odpowiadają najnowszym trendom w zakresie aranżacji i projektowania wnętrz.

NASZE STUDIO W LICZBACH

Wykonanych realizacji

Lat na rynku

Zakupionych mebli

Dlaczego my?

  • hurtownia sanitarno instalacyjna, na rynku od 1990
  • szeroka oferta asortymentowa spoza standardowych pakietów
  • ponad 500 realizacji pod klucz do 2019 rok rocznie Złoty Płatnik rankigu Hermes

Co nas wyróżnia?

Nawet w najtańszym pakiecie oferujemy pełen wybór kolorów farb Beckers z palety farb gotowych, stelaż i miskę wiszącą, płytki do wysokości drzwi, lustro wklejane w łazience oraz fartuch płytek w kuchni oraz wyższą jakościowo armaturę sanitarną (baterie łazienkowe, kuchenne).

Szanowny Kliencie,

W przypadku wykończenia mieszkania można wszystko zrobić samemu: odebrać mieszkanie od dewelopera. Jeździć od sklepu do sklepu wybierając produkty lub też surfując po stronach internetowych. Dobrać wyposażenie, tak aby do siebie pasowało. Nie zapomnieć o syfonach, wężykach, zaworach… Zamówić, zapłacić, zorganizować transport. Być w lokalu wtedy gdy przyjedzie dostawa, w jednej albo wielu partiach. Raczej w wielu…płytki przywiezie jedna firma. Wyposażenie łazienki zazwyczaj kolejna. Samemu trzeba jechać po farby. Panele podłogowe – można zamówić w którymś sklepie razem z montażem. Ale w którym sklepie? Jeśli drzwi zamówiliśmy za późno, może być ograniczony wybór tych dostępnych od ręki… Meble i AGD do kuchni to kolejne wyzwanie… Ekipa… ile ekip, tyle historii.

I jeszcze wiele innych problemów staje na drodze do naszego M.

Zapewne znacie takie historie z różnych źródeł. Nerwy, które towarzyszą wykańczaniu mieszkania, już nie mówiąc o pieniądzach, które rozchodzą się w niekontrolowany sposób i nie wiadomo czasem gdzie ? Czy naprawdę mamy na to czas ? I zdrowie ?

 

Grast&MTB DESIGNER oferuje Państwu kilka propozycji pakietów wykończeń mieszkań pod klucz. W katalogach każdy znajdzie dla siebie inspirację, przede wszystkim dzięki ogromnemu wyborowi wspaniałych serii płytek łazienkowych z najnowszych kolekcji markowych polskich producentów. Mamy też najszerszy wybór ceramiki, wanien, kabin czy baterii. Będąc od 1990 roku bezpośrednim dystrybutorem czołowych producentów zawsze mamy dostęp do nowych kolekcji. Zamówienie wykończenia mieszkania deweloperskiego pod klucz w firmie, która robi to na co dzień, która podpisze z nami umowę i wystawi faktury z VAT 8%, da gwarancję, przygotuje projekt, dostarczy towar na budowę, dopilnuje ekipy jest zdecydowanie najtańszą opcją. Najważniejszym zadaniem Klienta jest u nas współpraca przy tworzeniu projektu wymarzonego wnętrza, podpisanie umowy i wysyłanie płatności po kolejnych etapach prac na jeden numer konta. Do jednej firmy. Tak naprawdę zdarza nam się robić to wszystko zdalnie, poprzez email czy skype, gdy klient mieszka daleko lub ma naprawdę mało czasu na spotkania. Ktoś pracuje za granicą. Ktoś inny mieszka gdzieś w Polsce i kupuje pierwsze mieszkanie dla dziecka, które rozpoczyna studia w stolicy. Kolejni klienci to naprawdę zajęci pracownicy korporacji. Albo rodzice maleńkich dzieci. To są nasi Klienci. Zapraszamy i Ciebie, abyś w krótkim czasie, z gwarancją ceny, wykończył pod klucz swoje mieszkanie.

Nasi partnerzy

Referencje klientów

Najważniejszy

jest detal

Anna Woźniak

właścicielka nowego m2

“W GRAST&MTB wiedzą, jak z wielu elementów stworzyć stylowe i wygodne do życia wnętrze. Jestem przeszczęśliwa z nowego wnętrza!”

Odpowiedni dobór
mebli i dodatków
do Twojego
wnętrza

Wiemy jak łączyć kolory, wzory i materiały, aby efektem było spójne stylistycznie wnętrze, z którego nie chce się wychodzić. Opowiedz nam, o jakim wystroju marzysz, a my zaplanujemy stylową aranżację w której panuje harmonia.

Cenimy dobrą komunikację

Zapraszamy do kontaktu w celu dobrania pakietu pod Państwa potrzeby.