Apartament 55m2 – zdjęcia z realizacji

Całość prac: od projektu wnętrza do wykończenia pod klucz, łącznie z zabudową kuchenną i meblową, zrealizowaliśmy w ciągu 3 miesięcy.

wykończenie mieszkania pod klucz, pod klucz, aranżacja kuchni,

 Jak to zazwyczaj bywa w trakcie realizacji pojawiły się pewne zmiany, jak choćby gresowa jasna posadzka czy rolety w oknach. Pomimo drobnych poprawek udało się utrzymać charakter zaprezentowany w wizualizacjach projektu, a dzięki życzliwości Inwestorów możemy podzielić się z Państwem efektem naszej pracy.

wykończenie mieszkania pod klucz, pod klucz, aranżacja kuchni, kuchnia z salonem

 Wszystkie zdjęcia apartamentu wykonał fotograf pan Jacek Kadaj kadaj.art.pl.

wykończenie mieszkania pod klucz, pod klucz, sypialnia wykończenie mieszkania pod klucz, pod klucz, sypialnia wykończenie mieszkania pod klucz, pod klucz, aranżacja kuchni, kuchnia z salonem wykończenie mieszkania pod klucz, pod klucz, aranżacja kuchni, kuchnia z salonem wykończenie mieszkania pod klucz, pod klucz, aranżacja kuchni, łazienka wykończenie mieszkania pod klucz, pod klucz, aranżacja kuchni, wykończenie mieszkania pod klucz, pod klucz, aranżacja kuchni, wykończenie mieszkania pod klucz, pod klucz, łazienka, projekt łazienki wykończenie mieszkania pod klucz, pod klucz, łazienka, projekt łazienki, aranżacja łazienki wykończenie mieszkania pod klucz, pod klucz, aranżacja łazienki, projekt łazienki wykończenie mieszkania pod klucz, pod klucz, aranżacja łazienki, projekt łazienki wykończenie mieszkania pod klucz, pod klucz, aranżacja łazienki, projekt łazienki wykończenie mieszkania pod klucz, pod klucz, aranżacja kuchni, kuchnia z salonem wykończenie mieszkania pod klucz, pod klucz, aranżacja kuchni, kuchnia połączona z salonem wykończenie mieszkania pod klucz, pod klucz, aranżacja kuchni, salon i kuchnia wykończenie mieszkania pod klucz, pod klucz, aranżacja kuchni,

Założenia do projektu – fiolet, biel i czerń w stylu glamour

Projekt mieszkania, do którego przeprowadzka była marzeniem inwestorów już od dłuższego czasu. Po godzinach rozmów i w wyniku wielu ustaleń otrzymaliśmy projekt spełniający nie tylko wymagania estetyczne inwestorów, ale również wykorzystujący w sposób maksymalny każdy metr kwadratowy powierzchni mieszkania.

2KA_H_PK_sty2014

Inwestorzy to młode małżeństwo, pragnący w mieszkaniu stworzyć azyl zarówno dla siebie jak i swojej ukochanej kotki. Z tego względu wiele zakamarków w salonie, kuchni, sypialni czy łazience jest dostosowanych do potrzeb zwierzątka (nieregularne półki na granicy kuchni i salonu, okrągłe otwory we froncie szafki kuchennej, gdzie została stworzona strefa jedzenia, czy chociażby drzwi łazienkowe ze swobodnym otworem dla kotki).

3KA_H_PK_sty2014

Motywem przewodnim projektu był styl glamour. Jednak, aby nie przesadzić z ozdabianiem przestrzeni postawiliśmy z inwestorami jedynie na kilka akcentów w tym stylu, dekorując pozostałe elementy mieszkania fakturą, połyskiem i światłem. Fototapeta w kuchni, ukryta pod hartowanym szkłem, zdradza charakter inwestorów – ludzi młodych, żyjących szybko i intensywnie, łączących życie zawodowe z towarzyskim.

4KA_H_PK_sty2014

W mieszkaniu pojawiają się nowoczesne rozwiązania nagłośnieniowe, rozprowadzone po wszystkich pomieszczeniach, łącznie z łazienką. Sterowanie bezprzewodowe czy gniazda USB w ścianie, to tylko jedne z niewielu rozwiązań na które zdecydowali się inwestorzy.

5KA_H_PK_sty2014

Podczas projektowania przewidzieliśmy wiele miejsc na składowanie. Głębokie szafy pojawiają się w korytarzach, salonie, gabinecie a także kuchni (głębokie szafki ścienne). Ze względu na niestandardową głębokość niektórych form zabudowy, ich wnętrza doświetliliśmy listwami LED. Szafy przechowujące urządzenia elektryczne jak np. drukarki, skanery wyposażyliśmy w dodatkowe gniazda elektryczne.

6KA_H_PK_sty2014

Ściana między gabinetem a sypialnią została otwarta, aby optycznie powiększyć przestrzeń. Jednocześnie w ścianie zaprojektowane zostały drzwi kasetowe, pozwalające zamienić obydwie strefy na całkowicie prywatne.

Powierzchnia mieszkania: 55 m2

7KA_H_PK_sty2014 8KA_H_PK_sty2014 9KA_H_PK_sty2014 10KA_H_PK_sty2014 11KA_H_PK_sty2014 1KA_H_PK_sty2014